Oferta pracy : Elektryk

Elektryk

Mieścisko

Obowiązki

  • serwis instalacji elektrycznych, sterowania i automatyki
  • realizacja harmonogramów przeglądów nad instalacjami i urządzeniami,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • udział we wdrażaniu nowych instalacji i urządzeń,
  • raportowanie wykonanych prac do przełożonego
  • zgłaszanie przełożonym zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń
  • naprawy i diagnozowanie uszkodzeń elektrycznych,
  • naprawy, przebudowa i rozbudowa instalacji elektrycznej,
  • wymiana i montaż elementów oświetlenia,
  • konserwacja i naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów instalacji elektrycznej

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w realizacji prac montażowych/instalacyjnych,
  • wiedza z zakresu programowania sterowników SIEMENS mile widziana,
  • obsługa, eksploatacja, montaż i pomiary ochronne E i D instalacji elektrycznych do 1kV.
  • mile widziane obsługa i eksploatacja do 15kV.

Oferujemy

  • pracę od zaraz w doświadczonym i ambitnym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, w powstającym nowoczesnym biurze
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych innowacyjnych pomysłów
  • bogaty program szkoleń

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).