Oferta pracy : Kierownik Projektu

Kierownik Projektu

Mieścisko

Obowiązki

  • nadzór nad pracą grupy pracowników zaangażowanych w realizację projektów
  • koordynacja wszystkich działań związanych z realizacją określonego projektu
  • kontrola poziomu zyskowności i kosztów realizacji projektu
  • współtworzenie polityki promocyjnej firmy
  • zbierania i analiza informacji na temat skuteczności prowadzonych działań promocyjnych
  • wspieranie i realizacja procesów rekrutacji i selekcji
  • tworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych
  • współtworzenie polityki informacyjnej : PR wewnętrzny i marketing personalny, tworzenie proefektywnościowej kultury organizacyjnej
  • planowanie budżetu reklamowego
  • nadzór na tworzeniem materiałów reklamowych (współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami itd.)
  • badanie potrzeb szkoleniowych we współpracy z kadrą kierowniczą firmy
  • współtworzenie polityki rozwoju personelu
  • wybór i współpraca z ośrodkami szkoleniowymi
  • pozyskiwanie środków na szkolenia
  • utrzymywanie stałych, bliskich kontaktów z wybranymi grupami opiniotwórczymi jak: dziennikarze, władze lokalne, uznane ośrodki naukowe itd.
  • przygotowywanie materiałów prasowych na temat bieżącego funkcjonowania i sukcesów firmy
  • udzielanie wywiadów i/lub przygotowywanie odpowiednich materiałów dla członków Zarządu i pracowników firmy
  • uczestnictwo w prezentacji firmy dla osób zewnętrznych
  • tworzenie procedur rekrutacyjnych, wybór odpowiednich narzędzi selekcyjnych (np. testy psychologiczne, próbki pracy itp.)
  • współpraca z firmami doradztwa personalnego

Wymagania

  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności planowania
  • zdolności organizacyjne
  • inicjatywa / przedsiębiorczość
  • operatywność
  • CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • znajomość prawa pracy
  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).