Mechanik utrzymania ruchu

Mieścisko

Obowiązki

  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżące naprawy, usuwanie usterek, realizowanie przeglądów, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń,
  • analiza przyczyn awarii i proponowanie rozwiązań oraz działań zapobiegawczych,
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień oraz modernizacji w celu redukcji awaryjności,
  • aktywność w obszarze poprawy procesów technologicznych i technicznych i ich optymalizacji,

Wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu działania i budowy maszyn i urządzeń
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, podstaw elektryki,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • mile widziane uprawnienia SEP 1 kV,
  • mile widziana umiejętność spawania metodą TIG,
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • miłą atmosferę pracy
  • dofinansowanie do obiadów

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).