Młodszy specjalista ds. zakupów

Mieścisko

Zakres obowiązków:

  • opieka nad powierzoną kategorią zakupową

  • realizacja potrzeb materiałowych oraz kontrola stanów magazynowych umożliwiająca utrzymanie ciągłości produkcji oraz optymalnych stanów magazynowych

  • kompletacja dokumentacji dotyczącej podległej kategorii zakupowej

  • poszukiwanie nowych źródeł dostaw

  • optymalizacja kosztów zakupów w tym negocjacje i renegocjacje cen z dostawcami

  • kompleksowe wdrażanie produktów będących w zakresie powierzonej kategorii zakupowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • rzetelność i sumienność

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka obcego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację

  • znajomość programu Excel pozwalająca na wykonywanie średnio zaawansowanych obliczeń

  • umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu,

  • wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • atrakcyjny system wynagrodzenia i premii adekwatnych do osiąganych celów

  • miłą atmosferę pracy

  • dofinansowanie do obiadów

  • zapewnienie szkoleń i wyjazdów na eventy branżowe

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)