Mechanik-Operator Działu produkcji Opakowań

Mechanik-Operator Działu produkcji

Opakowań

Mieścisko

Zadania na stanowisku:

- Dokonywanie napraw, przeglądów (zgodnie z wyznaczonym planem) i codziennych konserwacji maszyn.

- Dokonywanie zapisów w książce awarii, napraw i przeglądów maszyn.

- Przezbrajanie i regulacja maszyn.

- Pomoc w utrzymaniu ruchu na zmianie.

- Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń oraz ich czystość.

- Udział w procesie produkcyjnym, obsługa maszyn.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • odpowiedzialność i uczciwość,

  • punktualność,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Miłą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie do obiadów

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)